Sākums Jaunumi Kontakti

Solo Rigoletto komanda

Kopš 2004.gada, kad sākām mācīt savus suņus un piedalīties izstādēs, sāka veidoties oranžā komanda. Katrs aktīvs kucēna saimnieks ir komandas biedrs, tomēr bez treneriem un hendleriem mēs nebūtu mēs paši.

Aizvien vairāk mācāmies kā vislabāk sagatavot suņus gan izstādēm, gan pārbaudījumiem. Andrejs Ševčenko (Ukraina), Andrejs Lihacevs (Krievija), Rene Radala (Igaunija), Anastasija Smirnova (Krievija), Natalija un Tatjana Miscenko (Krievija) - ar šo treneru palīdzību regulāri ceļam kvalifikāciju apmācībā un hendlingā.

Pateicamies instruktoriem Latvijā - Pēterim Akimovam un Ilzei Krivānei par pacietību mācot mūs un mūsu suņus, vairāki audzētavas suņu saimnieki ir kļuvuši par kinologiem, paši aktīvi darbojas suņu apmācībā un kucēnu audzēšanā. Arko un Baronam ir IPO3, Darelam IGP3. 

Liels paldies mūsu hendleriem, kas gadu gaitā kļuvuši par labākajiem Baltijā, viņus un mūsu suņus atpazīst visā pasaulē!

Audzētavas suņu īpašniekiem tiek organizētas mācības suņu socializācijā, tiek mācītas pamatiemaņas, lai sagatavotu suņus paklausības pārbaudēm, kā arī palīdzam sagatavot suņus izstādēm savā, ar ES fondu atbalstu izveidotajā suņu sporta laukumā Katlakalnā, "Ādiņās".