Sākums Jaunumi Kontakti

Karstās vasaras kulminācija Vācijā tuvojas!

Ceļā uz pasaules galveno vācu aitu suņu izstādi, kas notiks 6.-9.septembrī Nirnbergā, Vācijā, šovasar esam dūšigi pastrādājuši apceļojot Eiropu un pārvedot mājās kausus no Vācijas, Šveices, Polijas, Igaunijas un  Lietuvas.

Vislielākais lepnums par uzvarām audzētavu konkursos Igaunijā un Baltijas galvenajā izstādē šovasar. Nosargājām labākās audzētavas titulu Baltijā, par to milzu prieks!

Ezis (Xedgehog Solo Rigoletto) ieguva savu trešo VA titulu no Itālijas VAS kluba prezidenta L.Musolino, kas ir īpaši prestiži un uzvarēja izstādēs Igaunijā un Polijā. Boss ieguva uzvarēja izstādēs Vācijā un Igaunijā, bet pie Zīgera tiesneša ieguva Vācijā otro vietu, kas ļauj cerēt uz labu vietu galvenajā izstādē. Eros, debitējot darba klasē ar aizsardzības darba testu, ieguva balvu par labāko aizsardzības darbu un V1, Dīva V1 Baltijas galvenajā, V2 Polijā, V3 Igaunijā. Baltijas galvenajā izstādē ar aizsardzības darba testu veiksmīgi piedalījās  9 Solo Rigoletto suņi - Xedgehog, Asterix, Bella, Bellina, Boss, Chicago, Darel, Diva un Eros.

Šīs sezonas jaunās zvaigznes - LV J CH titulus ieguva Harrison, Hanna un Jessica, ievērības cienīgs arī Jessicas sg3 Vācijā. Nova von der Zenteiche - sg1 Igaunijā. Īpašs prieks par Asterix dēliem - Best Team Gven Blaid pusaudžu klasē vv1 Polijā, vv2 Igaunijā un Vācijā, bet Latvijā visu šķirņu izstādēs vairākas reizes bijis starp laureātiem kucēnu Best in Show un labākais šķirnes kucēns. Savukārt, Dorian Haus Sonder ļoti stiprā konkurencē Baltijas galvenajā izstādē ieguva 5.vietu un cerams vēl šosezon noslēgs LV J CH titulu. Ceļā uz J CH tituliem arī Jemma un Kenya Solo Rigoletto, Nova von der Zenteiche un Bellisima Team Gven Blaid.