Sākums Jaunumi Kontakti

Kapitana stāsts

5. Vācijas BSZS, Itālijas SAS uzvarētājs 2013 ir Team Leiksaid Kapitan. Suns, kura tapšanā man ir bijusi tā laime būt klāt. No ieņemšanas brīža, kad tētis Cobra bija jauns suns, ieguvis tādu pašu rezultātu - sg5 BSZS un mamma Effi, kura tad vēl nebija 7xVA, tai skaitā Zviedrijas, Somijas, Latvijas (varbūt vēl ko nepieminēju VA1). 

Effi ir lieliska kuce ar fantastisku raksturu... par ko pārliecinos audzinot viņas mazmeitiņu , Saabat vom Aurelius meitu - Team Leiksaid Morena. Kuce, kas nodod savas lieliskās rakstura īpašības, veselību, izskatu... Tipiska Bar Waxan audzētavas pārstāve. 

Īpaši gribu uzsvērt Effi tēti - Markus vom Status Quo, kas savā laikā Baltijā atstāja daudzus ļoti kvalitatīvus pēcnācējus, Markusa faktoru Kapitana gēnos noteikti nedrīkst novērtēt par zemu. 

Mammas līnija - itāļu audzētāja Danielle Francioni audzētavas d'Ulmental ar gudru ziņu veidota... Kopumā - nekas nav nejaušs, kas ir tik svarīgi domājot par suņu pārošanu. Pētīt un selekcionēt suņus katrā pārošanas reizē. Tā dzimst čempioni, kad ļoti labie gēni satiekas. Un prieks ir būt klāt un mācīties. 

Kapitan ir līdz šim augstākais somu audzētāju sasniegums, es teiktu arī krievu... Audzētājai Natašai Mischenko ir lieliska intuīcija, bet Taneckai iedzimts talants redzēt suņus, nemaz nerunājot par izstādīšanu. Klauss Kapitana perspektīvu saskatīja jau kucēna vecumā, kad varbūt pārējie nebija tik pārliecināti... Atliek sagaidīt dienu, kad Kapitan būs VA BSZS... un tāda diena pienāks... un dzīvot ar pārliecību, ka lieliskie suņi ir tepat blakus... 

Bildēs - Kapitana ievērojamakie piedzīvojumi šosezon, kā arī mammas un tēta bildes... bildes no LGSZ un BSZS Vācijā un SAS Itālijā... nekādi nevaru nepieminēt, ka līdz pirmajai uzvarai Polijā pie BSZS tiesneša Goldlusta Kapitanu aizveda Oskars... prieks par iespēju būt līdzās!!!